HAKKIMIZDA

Yenibosna  Elit Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak vizyonumuz, yurt standartlarına uygun talep ve ihtiyacı karşılayacak şekilde, Etik değerlere bağlı toplumsal sorumluluk sahibi siz değerli gençlerimizin hayata atılmalarını sağlamak hizmet sunmaktır.

Misyonumuz, Yurt hizmetlerini ve barınma ihtiyacını sizlere A kalitede güvenli en iyi şekilde sunmaktır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kendinizi sanki eviniz de  gibi hissedebilmeniz için gerekli olan herşeyi  bulabileceğiniz huzurlu bir ortam  sağlamaktır.

                Yenibosna Elit Kız Öğrenci Yurdu , deneyimli ve güler yüzlü  personel kadrosuyla her türlü sıkıntınızı paylaşabileceğiniz yönetim anlayışı  ve en önemlisi güvenli, kaliteli  hizmet ilkesiyle  kendini  geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor.

Merkezi konum itibariyle de tüm ulaşım araçlarına 2 ila 15dk. (Minübüs,Otobüs,otobüs,metrobüs, Yenibosna metrosuna )yürüme mesafesinde,Otogar ve Atatürk Hava Limanı güzergahındadır.

                Odalarımız 1,2,3,4, kişilik standar elit odalardır. Odalarımızda Ortapedik başlıklı bazalı yatak,Çift kapaklı aynalı elbise dolabı,TV,Buzdolabı,kitaplık Her öğrencinin çalışabileceği kişiye özel çalışma masası, sandalye,halı  bulunmaktadır.

                Elit kız yurdu olarak öğrencilerimizin oda dışında da çok rahat bir şekilde ders çalışmalarını sağlmak amacıyla  çok geniş ve ferah  etüt odası imkanı sunmuştur. 

Siz sevgili öğrencilerimizin  ortak kullanım alanlı  mutfaklarımız da kendi  özel yemeklerini pişirebilirler. Ayrıca mutfaklarımızda kendi  kişisel mutfak  malzemelerini  koyabileceği mutfak dolapları bulunmaktadır.

Ortak kullanım alanlı  , Banyo ,WC ‘lerimizin temizliği hergün titizlikle hijyenik olarak yapılmaktadır.

Değerli öğrencilerimiz ,geniş , ferah  dinlenme  odamızda   boş vakitlerini değerlendirebilir arkadaşlarıyla güzel vakitler geçirebilirler.

Yenibosna Elit kız öğrenci yurdu 7/24 güvenlik ve güvenlik kemaraları  son derece güvenlidir.

 Yurdumuzu görmeden karar vermeyiniz.